Nassau House Marrakech Villa

  • Wi-Fi
  • Utendørs svømmebasseng
  • Jacuzzi
  • Røykfrie rom
  • Klimaanlegg

Nassau House Marrakech Villa tilbyr et svømmebaseng, en 10-minutters kjøretur fra khayrya.

Gjestene kan dra nytte av en jacuzzi.

Det er også et komplett kjøkken for å lage dine favorittretter.

Nassau House Marrakech Villa ligger 850 meter fra Boutique cherrat.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Nassau House Marrakech Villa Marrakesh
Villa Nathalie Marrakech
pris kun for mobil

Villa Nathalie Marrakech

2.6 km fra overnattingsstedet
USD 305 USD 275
per natt
Villa Palmyra, 8 Suites Et Piscine Chauffee
pris kun for mobil

Villa Palmyra, 8 Suites Et Piscine Chauffee

4.8 km fra overnattingsstedet
USD 1242 USD 1118
per natt
Villa L'Mnam 1400M2 Construit 1Ha De Terrain
pris kun for mobil

Villa L'Mnam 1400M2 Construit 1Ha De Terrain

5.3 km fra overnattingsstedet
USD 1671 USD 1504
per natt

Fasiliteter

Internett

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheter

  • Parkering

Tjenester på overnattingsstedet

  • Turer/ Billettservice

Fritidsaktivitet

  • Utendørs svømmebasseng
  • Hageområde
  • Jacuzzi

På rommene

  • Klimaanlegg
  • Terrasse

Generelle fasiliteter

  • Røykfrie rom
  • Familierom

Kjæledyr

  • Tillatt med kjæledyr

Viktig informasjon

Innsjekking: fra 15:00 til 23:00
Utsjekking: fra 08:00 til 11:00
Ofte stilte spørsmål
  • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Nassau House Marrakech Villa?
    Gjester på Nassau House Marrakech Villa bør sjekke inn senest 23:00 og sjekke ut før 11:00.
  • Har Nassau House Marrakech Villa basseng?
    Ja, gjester i Nassau House Marrakech Villa kan nyte et svømmebaseng stedet.

Sted

Map

Severdigheter i nærheten

Restauranter i nærheten

Galleri

Anmeldelser

Ingen anmeldelser ennå :(

Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

Skriv en anmeldelse

Skriv en anmeldelse

Når reiste du?

Din vurdering punkt

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Veldig dårlig
Utmerket

Dine detaljer

Hvor er du fra?
Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
Gå til anmeldelser
Anmeldelsen er ikke sendt.

Kontakt Oss

Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
Dine detaljer
Emne
Beskjed
Nassau House Marrakech Villa Marrakesh

Vis på kart:

Attraksjoner
Anbefalte restauranter
Offentlig transport
Takk for din tilbakemelding
Takk for påmelding
Lukk